Beymen Çanta’da Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

Beymen Çanta’da Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

1 | 5 Beymen Çanta’da Yeni Dönem

Beymen Çanta’da Yeni Dönem

  2019 İlkbahar Yaz sezonu itibariyle BEYMEN Çanta’da yeni bir dönem başlıyor. BEYMEN Çanta, yeni yorum, yeni modeller ve yepyeni bir stil ile BEYMEN’in ayrıcalıklı dünyasını ve ürün kalitesini koleksiyonlarına taşıyor.


2 | 5 Beymen Çanta’da Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

Beymen Çanta’da  Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

  Değişim kapsamında, yeni tasarım ekibi tarafından tasarlanan BEYMEN Çanta 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, tasarım detayları, geniş renk paleti, kullanım rahatlığı, farklı doku ve stilleriyle günlük hayatınızın her anına eşlik edecek, kombinlerinizi zenginleştirecek sofistike ve zamansız modeller sunuyor.
  Koleksiyonda %100 deri el çantalarından retro ve çiçek detaylı crossbody’lere, süet ve deri kombinli clutchlardan fonksiyonel sırt çantalarına geniş seçenekler yer alıyor.3 | 5 Beymen Çanta’da Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

Beymen Çanta’da  Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

BEYMEN Çanta 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun gözde modelleri arasında yer alan ve  özel bir kabartma tekniği hazırlanan B logolu çantalar ise ayarlanabilir uzun askısı ile ister omuzda, isterse çapraz kullanım seçeneği sunarken, tamamen el örgüsü  kısa askısıyla el çantası olarak da kullanılabiliyor.
  Koleksiyonun bir diğer favori çantası Essential Tote Bag’in üç farklı modeli bulunuyor. Yumuşak ipeksi dokuya sahip özel deriden üretilen Essential Tote Bag


4 | 5 Beymen Çanta’da Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

Beymen Çanta’da  Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

​  Koleksiyonun bir diğer favori çantası Essential Tote Bag’in üç farklı modeli bulunuyor. Yumuşak ipeksi dokuya sahip özel deriden üretilen Essential Tote Bag, ön cep detayı ile kullanım kolaylığı sunuyor.


5 | 5 Beymen Çanta’da Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

Beymen Çanta’da  Yepyeni Tasarım Ve Modeller İle Yeni Dönem

  Siyah, ekru ve taba gibi zamansız renklerin yanı sıra sezonun öne çıkan mavi, yeşil, kum beji, beyaz ve gün batımı kırmızısı tonlarındaki renk seçenekleriyle  BEYMEN ÇantaBEYMEN’ler ve  www.beymen.com adresinde moda tutkunlarıyla buluşuyor. 
BEYMEN Çanta 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun renk ve desenlerinden ilhamla özel olarak tasarlanan ve çantaları tamamlayan gözalıcı eşarplar ise sezonun feminen stilini vurguluyor.

Post a Comment