Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Vazgeçemediği Kadın Tipleri, Kimin kime aşık olacağı, kimi beğeneceği belli olmasa da; genelde erkeklerin beğendiği bazı kadın tipleri vardır. Her erkek sadece güzel kadınları beğenir diye düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. İşte erkekleri cezbedebilecek kadınlar…

Erkekler tatlı kadınları çok severler. Sürekli neşeli ve eğlenceli olan, her konuda iyi niyetini koruyan, asla surat asmayan ve trip atmayan kadınlarerkeklerin vazgeçemediği kadınlar arasında gözde olanlarıdır. Eğer siz de böyle bir kadınsanız şansınız yüksek.

Buna hiç şaşırmayacaksınız ama erkekler seksi kadınlar’a bayılırlar. Seksi ve güzel bir kadınla sevgili olan erkek, kendini şanslı hisseder ve diğer erkeklerden üstün olduğunu düşünür. Bu seksiliğini yatağa da taşıyabiliyorsa erkekler o kadına tapabilirler.

Bunları her erkek isteyebilir fakat bazı erkekler de dost olabilecekleri bir kadın isterler. Sevgilisi ya da eşiyle dost olabilen bir erkek, kendini en az diğerleri kadar şanslı hisseder. Dertleşebileceği, onu yormayacak ve dinleyecek, hatta birlikte maç izleyebileceği, içki içip sohbet edebileceği, arkadaş ortamında sıkılmadan vakit geçirebileceği bir kadın; erkekler için baş tacıdır.

Post a Comment