İstanbul’da konser veren şarkıcı sahne kıyafetiyle dikkat çekti.

İstanbul’da konser veren şarkıcı sahne kıyafetiyle dikkat çekti.

Sibel Can, önceki gece sevenleriyle buluştu. 2 bin kişilik seyirci topluluğuna müzik şöleni yaşatan Sibel Can, ‘Senden Başka Kimsem Yok’ isimli şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamadı. Can, giydiği derin dekolteli şeker pembesi kıyafetiyle dikkat çekti. Yılların eskitemediği güzel şarkıcı Sibel Can’ı görenler ise yaşını asla göstermediği yönünde yorumlarda bulundu.

“SİZ AİLEMSİNİZ”

Ünlü şarkıcı konserde yaşadığı duyguları, Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı;İzlerin sesi, sizlerin sözü, sizlerin şarkıları olmak ne güzel. Sahne evim, sizler ailemsiniz. Alkışlayan elleriniz bana güç, eşlik eden nefesiniz hayat veriyor.

Yoğun yağmura rağmen hayranlarının akın ettiği gecede Nihan Peker imzalı iki elbise giyen Can, konserine çok beğenilen ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısı ile başladı. Gözyaşlarına hakim olamayan sanatçı, “Bu hepimizin şarkısı oldu” dedi. Daha sonra “Çok eskilerden bir şarkı var” diyerek geceye ‘Al Beni de Yanına’yla devam eden Can, ‘Bu şarkıyı bana Engincan hatırlattı. Teşekkür ederim oğlum. Şimdi bana kızacak ama oğlumun yakışıklılığına bakın” diyerek oğluyla şakalaştı.


Post a Comment