Öpücük Türü ve Eşinizin Sizin İçin Nasıl Hissettiği

Öpücük Türü ve Eşinizin Sizin İçin Nasıl Hissettiği

Buharlı, derin bir öpücük gibisi yoktur, değil mi? Bir öpücüğün sahip olduğunuz kimyaya dayanarak iyi veya kötü olup olmadığını anlamak oldukça kolaydır , ancak bu sadece tutkulu bir dudak kilidini bulmakla ilgili değildir. Bir tanıma hak eden ve bir ilişki sırasında ortaya çıkacak birkaç öpücük daha vardır. Bu öpücüklerin hepsi kendi yollarında özeldir ve hepsinin ayrı anlamları vardır. İşte ortağınızın, her birine göre sizi nasıl hissettiği.

Alın Üzerine

“Bir alın öpücük eşiniz Gerçekten duygusal bağlantısı vardır gösterir ve aynı zamanda çekici ve sevimli olduğunu düşünüyor” David Bennett , bir ilişki danışmanı, POPSUGAR söyler. “Bir sürü alnından öpüşürken ilişkinin gerçek olduğunun bir işareti olduğunu düşünüyorum.” The KinkKit’in seks eğitimcisi ve kurucusu Candice Smith, bunun aynı zamanda korunma ve destek vermenin de bir yolu olduğunu ekledi. Bu öpücük cinsel yakınlıktan çok duygusal duygularla ilişkilidir.

Mide üzerinde


Bennett, “Mide öpücüğü, eşinizin çok rahat ve size yakın hissettiğini ve cinsel açıdan da sizi etkilediğini gösteriyor, çünkü mide alanında öpüşmek yalnızca fazlaca yakınlık gerektirmekle kalmıyor, aynı zamanda samimi alanlara oldukça yaklaşıyor” dedi. . Sadece bir kaçış için içinde olan birinin bu öpüşme tekniğini çıkarması pek mümkün değil.

Boyunda


Boyun çok hassas ve savunmasız bir bölgedir (karotid arter aşağı doğru uzanır). “Seni boynundan öpüyorlarsa, kışkırtmaya ve titretmeye çalışıyorlar ve savunmasızlığını göstermeni istiyorlar” diye açıklıyor Bennett. Aynı zamanda dinç, son derece cinsel bir nokta, bu nedenle eşinizin muhtemelen en kısa zamanda kıyafetlerinizi sökmek istediği anlamına geliyor. Amacı sizi uyandırmak, Smith’i ekledi, bu yüzden ön sevişme sırasında sıklıkla kullanılacak.

Yanağında

Arkadaş bölgesinde olabilirsin. “Sadece yanaktan öpücük alıyorsanız, onların cinsel veya romantik olarak size karşı olmadıklarından şüpheleniyorum” dedi. Yanak öpücükleri, diğer öpüşmelerle birlikte olsa da sevimli olabilir. “Ben aynı şekilde bir gagalamayı düşünecektim” dedi. Smith, “Duruma bağlı olarak, eşinizin fiziksel yakınlık dışında başkalarının da olabileceği veya kamuya açık olduğun anlamına gelebileceği” diyerek daha kısıtlı bir öpücük olduğunu ekledi.

Vücudunuzun her yerinde

Bu ortak süper, romantik olarak sana süper. Bennett, “Tüm vücut öpücüğü, eşinizin cinsel olarak ilgilendiğini ve çok ilgi gördüğünü gösteriyor” dedi. Tüm vücut öpücüğü ya da baştan ayağa öpücük, sizin için sert düşen gerçek bir eşle birlikte dizginsiz, tutkulu bir sevgi gösterir . Smith, “Eşiniz sizinle derinden samimi olmak istiyor ve cildinizin her santimini tanımak için zaman harcamaktan oldukça memnundur” dedi.,

Derin, Tutkulu Bir Öpücük

Filmde bu buharlı, şehvetli makyaj seanslarını biliyor musunuz? Bu yoğunluk, güçlü kimya ve bağlılık. Bu tür bir öpücük iyi akıyor. “Eşinize, en azından cinsel ve romantik olarak gerçekten sizin içinizde olduğuna dair büyük bir işaret öperek” diye devam etti Bennett. “Yanaktaki bir çukurla ilgiyi taklit etmek kolaydır. Çok az insan, dayanamadıkları birini öpecek.” Smith, “Bu tür bir öpücük, şu an kendinizi kaybetmeyi gerektirdiği için, takılması zor olan tutkulu bir mahremiyeti gösterir.”

Resim Kaynağı: Pexels / freestocks.org

Post a Comment