2019 Kışında Bereler Çok Moda Olacak!

2019 Kışında Bereler Çok Moda Olacak!

Havalar soğumaya başlayınca çekmecelerden ve dolaplardan çıkan bereler sadece başımızı soğuktan korumakla kalmıyor aynı zamanda kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olarak kombinlerimizi daha şık ve hareketli hale getiriyor. Uzun yıllardır zaman zaman moda olan Fransız beresi dediğimiz model berelerse bu kışın en gözde modellerinden biri olacak…

 

 

Yaşınız, kilonuz, saç şekliniz fark etmeksizin kullanabileceğiniz, taktığınız anda havanızı değiştiren Fransız beresi modeli bu kış çok sık karşılaşacağımız parçalardan biri.

Tamamen siyahlara büründüğünüzde kombininizi siyah bir bereyle tamamlayarak tek renk bir şıklık yakalar, gündüz ve gece şıklığını bir arada yakalarsınız.

Seçeceğiniz renkler ve farklı aksesuarla kombinlediğiniz Fransız bereleri sizi son derece romantik bir görünüme büründürür. İnce yünden bir Fransız beresi ve ipek bir şalı birleştirdiğinizde film yıldızı gibi görüneceksiniz.

Bu parçanın en büyük avantajlarından biri spor, klasik, genç ve gece gibi birçok farklı stille uyumlu olması ve hepsiyle birden kullanılabilmesi. Siyah bir elbisenin üzerine giydiğinizde geceye, kot ve blazer ceketle tamamladığınızda gündüz gezmesine bir anda hazırsınız!

Basit bir basic tişört ve kot pantolonunuzu sıradan olmaktan kurtarmak için bu berelerden faydalanabilirsiniz. Üstelik sade görünümlü bu parça daha göz alıcı aksesuarlar takabilmenize de fırsat tanır.

Kadınsı gibi görünse de uygun renklerde kullanıldığında spor parçaların, hatta eşofmanların bile tamamlayıcısı olabilirler…

Şekli bir miktar denizci şapkasını andırdığı için navy dediğimiz çizgili tasarımlarla da rahatça kullanabilirsiniz.

Biraz daha iddialı görünmek istiyorsanız mini etekle kombinlerken üzerinde baskılar ya da metal parçalar olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Post a Comment