2021’de Öne Çıkacak Bikini / Mayo Modelleri

Yüksek bel bikini altları sezonun olmazsa olmazları. Her çeşit ve renkte bikininin yüksek bel kesimini yine her çeşit bikini üstü ile birlikte görmeye hazır olun. Retro bikini altlarının çeşitli yüksekliklerde ve genişliklerde hemen hemen her markada karşımıza çıkacağı yaz aylarında yüksek bel mini şortlar da yine liste başı olacaklar. 

Bu yıl tasarımcıların en gözde detayları fırfırlar olacak. Hem bikini üstlerinde hem de altlarında karşılaşacağımız fırfırlar renkli kumaşlarla dans edecekler. 

Parlak bikiniler dikkatleri mıknatıs gibi üzerlerine çekerlerken elegant ve çekici modelleri ile gözler önünde olmayı seven kadınların ilk tercihleri olacaklar. Parlak takı ve aksesuarlarla tamamlanacak olan parlak bikinileri sıkı toplanmış saçlar, büyük küpeler ve dolgu topuk sahil terlikleri ile görmeye hazır olun. 

Siyah bikini her ne kadar sıradan ve her yerde bulunan normal bir giyim parçası olarak algılansa da bu yaz siyah bikiniler ilk tercihler arasında olacak. Siyah yüksek bel bikini altlarına eşlik edecek olan çekici bikini üstleri ile kadınlar sahilleri kasıp kavuracaklar. Siyah bir kaftan, tunik ya da elbise ile tamamlayabileceğiniz bikininizi yaz takılarınızla çok daha göz alıcı hale getirmeniz mümkün. 

İki ayrı parçayı birlikte giymek yine bu sezon da sık karşılaşacağımız stiller arasında. Takım bikiniyi sıkıcı bulanlar farklı bikinileri birleştirerek kişisel zevklerini sahillere taşıyacaklar. 

Mayo ve bikininin birleşimi mayokiniler sade renklerin yanında çiçekli desenleriyle her sezondan daha romantik halleriyle 2021 plajlarında boy gösterirlerken büyük şapkalardan destek alacaklar. 

Kabarık kollu bikini üstleri, mayo ve mayokiniler sezonun en tatlı detayları olacaklar. Büyük fırfır kollar gösterişli stiller için vazgeçilmez tercihler olurken dar ve ince omuzlu kadınların tercihleri olacaklar. 

Kaplan, çita baskılı mayolar bu sezon dikkatleri üzerlerine çekecekler. Vahşi doğadan esinlenilen kumaşlarla safari havasını sahillere taşıyacak bikinilere deri terlikler ve deri aksesuarlar eşlik edecekler. Kemik gözlüklerle tamamlanacak olan vahşi ve alımlı kombinler çok konuşulacaklar. 

Uzun kollu dar kesim t-shirt mayoları hem ince ve ipli hem büyük ve yüksek kesim bikini altları ile göreceğiz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir