Moda da trend olan bazı renkler vardır. 2023 yılında bu trend renkler arasında en sık kullanılanları sizler için derledik. Beyaz ve mavi kombinleriyle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. İşte 2023 yılının popüler renkleri olan mavi beyaz kombinler…

2023 yılında tüm moda anlayışında olan değişim renklere de yansıdı. Daha soft ve göz alıcı renklerle yapılan kombinler sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Stilist uzmanlarının 2023 yılında popüler olan renklerden uyuşan kombinlerin özellikle kış aylarında sokak tarzına yansıdığının altını çizdi.

Sokak kombinlerinde en dikkat çekici renkler ise beyaz ve mavi seçildi. İki rengin bir araya gelmesiyle yapılan kombinler hem ofis şıklığına hem de özel günlere damga vurabilir.

2023 YILININ POPÜLER RENKLERİ OLAN MAVİ BEYAZ KOMBİNLER

Mavi rengin her tonu beyaz ya da kırık beyazla kombin yapılabilir.

Kot mavisi, lacivert ve kumaş mavileri bunların başında gelir. Öte yandan beyaz rengin ağırlıkta olmaması gereken durumlar var.

Örneğin kumaş mavi de beyaz çok az miktarda kullanılmalı. Ancak kot mavilerde beyaz baskın olmalı ki kombin şıklığı ortaya çıksın.

Salaş ve oversize giyim de bu kombinlerde ön planda yer alır.

Kombin oluştururken renk tonları da önemli açık mavi tonlarına krem beyazlar uyarken daha koyu laciverte kaçanlarda ise kar beyazı yakışır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir