45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu!

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu!

İşte kazananlar…

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği geceyi oyuncu Cem Davran ve Çağla Şikel  sundu.

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! İşte kazananlar...

Hürriyet Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 45.si düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreni Zorlu PSM’de birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile yapıldı. Gecede 45 dalda ödül verildi. Kırmızı halıda yürüyen ünlüler şıklıkları ile göz kamaştırdı.

Ödül törenine Demirören Medya Grubu Başkanı ve Hürriyet gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, Revna Demirören, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı, Posta gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli, Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, CNN TÜRK Genel Müdürü Bora Bayraktar, DHA Genel Müdürü Salih Zeki Sarıdanişmet, Kanal D Haber Koordinatörü Mustafa Aşçıoğlu da katıldılar.

İŞTE 45. PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ’NİN SAHİPLERİ:

En iyi haber programı: Ahmet Hakan

Ödülü Demirören Medya Grubu Başkanı ve Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal verdi.

En iyi erkek haber sunucusu: Cem Öğretir (ATV HABER)

Ödülü Demirören Medya Grubu Başkanı ve Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal verdi.

En iyi kadın haber sunucusu : Buket Aydın

Ödülü Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar verdi.

En iyi dizi: Çukur / Kerem Çatay ve Pelin Diştaş

 Ödülü yapımcı Türker İnanoğlu verdi.

Altın Kelebek Ödülleri’nde şıklık yarışı

Onur ödülü: Türker İnanoğlu

Ödülü Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı verdi.

Pantene Yıldızı Parlayan Ödülü’nün sahipleri Afra Saraçoğlu, Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran oldu. Ödülü Neslihan Atagül Doğulu verdi… 

25.yıl özel ödülü: Kenan Doğulu

Ödülü Cem Yılmaz verdi.

Cem Yılmaz’dan sahnede gönderme

En iyi komedi dizisi erkek oyuncu: Çağlar Çorumlu

Ödülü Gani Müjde verdi.

En iyi komedi dizisi kadın oyuncu: Pınar Altuğ

Ödülü Gani Müjde verdi.

En iyi komedi dizisi: Çocuklar Duymasın / Birol Güven –  Ödülü Gani Müjde verdi.

En iyi çocuk oyuncu:  Ali Semi Sefil, Kübra Süzgün, Demir Birinci

Ödülü Özge Özpirinçci verdi.

En iyi erkek sunucu: Acun Ilıcalı

Ödülü İlker Yasin verdi.

‘Esat’ı aradım ve bundan sonra…’ Acun Ilıcalı, kahkahaya boğdu

En iyi kadın sunucu: Müge Anlı

Ödülü İlker Yasin verdi.

Jüri özel ödülü: Cem Yılmaz

Ödülü Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı verdi.

En iyi pop müzik erkek: Edis

Ödülü Demet Akalın verdi.

Onur ödülü : Cüneyt Arkın

Ödülü Türker İnanoğlu verdi.

Onur ödülü: Gökçen Kaynatan

Ödülü MFÖ verdi.

Onur ödülü: Nilüfer (ağır grip nedeniyle törene katılamayan nilüfer’in ödülünü samsun demir aldı)

Ödülü MFÖ verdi.

Onur ödülü: Sıla

Ödülü MFÖ verdi.

En iyi gündüz kuşağı: Fatih Ürek

Ödülü Hamdi Alkan verdi.

En iyi magazin programı: Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa

Ödülü Hamdi Alkan verdi.

En iyi yarışma: Ali İhsan Varol

Ödülü Milliyet gazetesi yazarı Güneri Civaoğlu verdi.

En iyi proje : Yıldız Tilbe

Ödül Ebru Yaşar verdi.

En iyi pop müzik kadın: Aleyna Tilki

Ödülü Demet Akalın verdi.

En iyi klip: Hadise – Farkımız var

Ödülü Gülben Ergen verdi.

Azerbaycan yılın kadın sanatçı ödülü: Aygün Kazımova

Ödülü Önder Tiryaki verdi.

En iyi romantik komedi dizisi: Erkenci Kuş / Faruk Turgut

Ödülü Ediz Hun verdi.

En iyi romantik komedi dizisi erkek oyuncu: Can Yaman

Ödülü Ediz Hun verdi.

En iyi romantik komedi dizisi kadın oyuncu: Demet Özdemir

Ödülü Ediz Hun verdi.

En iyi dizi çifti : İrem Helvacıoğlu- Ulaş Tuna Astepe

Ödülü Perihan Savaş verdi.

En iyi erkek oyuncu: Aras Bulut İynemli

Ödülü Nebahat Çehre verdi.

En iyi kadın oyuncu: Özge Özpirinçci

Ödülü Nebahat Çehre verdi.

En iyi fantezi müziği erkek : Hakan Altun

Ödülü Selami Şahin verdi.

En iyi fantezi müziği kadın: Sibel Can

Ödülü Selami Şahin verdi.

Onur ödülü: Müslüm Gürses (Ödülü Muhterem Nur aldı)

Ödülü Mustafa Uslu verdi.

En iyi senarist: Ayşe Ferda Eryılmaz, Nehir Erdem / Sen Anlat Karadeniz

Ödülü Abdullah Oğuz verdi.

En iyi dizi müziği: Toygar Işıklı – Çukur

Ödülü Abdullah Oğuz verdi.

En iyi yönetmen: Osman Sınav, Emre Kabakuşak, Yusuf Ömer Sınav / Sen Anlat Karadeniz

Ödülü Abdullah Oğuz verdi.

En iyi internet dizisi : Fi

Ödülü Faruk Bayhan verdi.

En iyi spor programı: Yüzde Yüz Futbol / Rıdvan Dilmen – Murat Kosova

Ödülü Şansal Büyüka verdi.

En iyi halk müziği erkek: Mümin Sarıkaya

Ödülü Mahmut Tuncer verdi.

En iyi halk müziği kadın: Sevcan Orhan

Ödülü Mahmut Tuncer verdi.

En iyi müzik grubu: Athena

Ödülü Nejat Yavaşoğulları verdi.

Yılın şarkısı: Gazapizm – Heyecanı yok

Ödülü Deniz Seki verdi.

En iyi çıkış yapan: Ezhel

Ödülü İzzet Öz verdi.

En iyi dj: Mahmut Orhan

Ödülü İzzet Öz verdi.

En iyi youtuber: Orkun Işıtmak

Ödülü Nesrin Cavadzade verdi.

Ödül töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Post a Comment