Aleyna Tilki, önceki akşam Kıbrıs’ta konser verdi. Tilki, son günlerde sıklıkla seslendirdiği Ayben’in ‘Yol Ver’ isimli rap şarkısını seslendirdi. Genç şarkıcı, rap yaptığı anlarda dansı ile de dikkat çekti.

Her paylaşım ve dansı olay olan şarkıcı Aleyna Tilki, son konserinde Twerk olarak da bilinen kalça şovu eşliğinde söylediği rap şarkısı büyük beğeni topladı.

Bir süredir yeni albüm çalışmaları için Amerika’da olan Aleyna Tilki, geride bıraktığımız günlerde Kıbrıs konserinin ardından İstanbul’a döndü.

Aleyna Tilki’nin önceki akşam Kıbrıs konserinde hayranları, genç şarkıcının dansları ve şarkıları eşliğinde coştu. Tilki, bir ara konserinde yaptığı kalça şovuyla herkesi şaşırttı. Kendi şarkılarının yanı sıra başka türden şarkılarda seslendiren Tilki, rapçi Ayben’den de bir parça seslendirdi.

“HER ŞEY GERÇEK ÜSTÜ”

Konserinde çekilen videoyu sosyal medyadan paylaşan Aleyna, “Müzik bizi kurtaracak… En sevdiğim şarkı, en favori insanımın kaleminden. Onu çok seviyorum Ayben. Çok büyük bir ruh, çok güzel bir insan ve çok güçlü. Her şey gerçek üstü, bizi gerçeğe ulaştıracak tek şey de müzik…” notunu yazdı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir