Alişan, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda oğlu Burak ile gezdiği sırada yanına gazetecilere açıklamalarda bulundu. Alişan yeni şarkı arayışı içinde olduğunu ve günümüzde iyi bir şarkıya bir albüm parası yatırıldığını belirtti.

‘Varya’ şarkısı için o dönem 100 bin TL’ye yakın bir para ödediğini söyleyen Alişan, “İyi şarkı olsun yine o parayı veririm” dedi. Daha sonra gazetecilerin, “Mahsun Kırmızıgül müzik hayatına geri dönüyormuş, bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?” sorusuna başlangıçta yanıt vermek istemeyen Alişan, sonrasında bu soru ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

İlk olarak, “Ben o beyefendi ile ilgili konuşmak istemiyorum. Kendisini çok sevmediğim için hiçbir şey söylemeyeyim” diyen Alişan, sonra açtı ağzını yumdu gözünü.

Mahsun çok döndüğü için her yere dönebilir. Yarın sinemaya, diğer gün başka yere… Baktı döndüğü yerde para yok, her yere dönebilir.

Gazetecilerin, “Neden böyle bir kırgınlık oldu?” sorusuna ise, “Ben nedenlerini geçmişte çok anlattım. Hiçbir zaman ağabey-kardeşliğimiz olmadı. Eğer müziğe dönerse kendisine katkısı olur” dedi.

ALİŞAN İLE MAHSUN KIRMIZIGÜL NEDEN KÜS?

Alişan, Mahsun Kırmızıgül ile neden küs olduğunu şu sözlerle anlatmıştı:

Babama bir saygısızlık yaptı. Mahsun Kırmızıgül bizim evimize girip çıkan birisiydi daha önceki senelerde. Çok yakın bir arkadaşımızın ortak arkadaşımızın düğününde karşılaştık. Ben gittim yanına bana böyle çok soğuk bir ‘merhaba’ dedi. Sonra babam yanına gitti. Böyle bacak bacak üstüne atıp babamın suratına bile bakmadan bir ‘Merhaba’ dedi. Yani benim kafamdan aşağı kaynar sular döküldü.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir