Kelebek Mobilya’nın Sevgililer Günü’ne Özel Reklam Filmi Yayında

Sektörde ilklere imza atan Kelebek Mobilya iletişim çalışmalarına “Seni anlayan tasarımlar” mesajıyla devam ediyor

Hazırladığı reklam filmleriyle geçmişten günümüze adından sıkça söz ettiren Kelebek, Sevgililer Gününü özel bir reklam filmiyle kutluyor. Her daim yenilenen koleksiyonlarıyla tüketicilerin kalbindeki en sevilen mobilya markaları arasında ön sıralarda yer alan marka,  Global Tasarım Vizyonu ve tüketicilerin beklentilerini anlayarak hazırladığı yeni koleksiyonlarıyla “Kelebek Etkisi” yaratmayı hedefliyor.

Kelebek’in yeni reklam filminde XI. World Olympiad Salsa Couple Şampiyonu Melisa Sahra Katılmış ve Yiğit İsiyel yer alıyor. Tango yapan bir çiftle beraber sahne ışığının altında dikkatleri üzerine çeken ikili koltuk, samimi bir ortam yaratıyor. Herkesi anlayan tasarımlarıyla kalplerde yer edinen Kelebek, Sevgililer Gününe özel filminde tango dansının metaforunu işleyerek “Aşk tango gibidir, tutku, uyum ve ritm ister. Aşkınızın tutkusunu, uyumunu, ritmini anlayan koltuklar Kelebek’te” mesajını iletiyor.

Kelebek Mobilya’nın yeni reklam filmini bu adresten izleyebilirsiniz:

Kelebek Mobilya Hakkında: Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Global tasarım vizyonuyla bir dünya markası olma hedefiyle Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 250’nin üzerinde mağazada tüketicilerin beğenisine sunmakta, yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da tasarımlarını tüketicileriyle buluşturmaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir