Törene iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. Ufuk Özcan ve Yüksel Yavuz’un ev sahipliği yaptığı törenin sunuculuğunu Deniz Akkaya, Saba Tümer ve Pınar Altuğ üstlendi.

AFİLİ AŞK’A 3 ÖDÜL BİRDEN 

‘En iyi TV romantik komedi dizisi’ seçilen “Afili Aşk”, başrol oyuncuları Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul’a da ‘en iyi TV romantik komedi kadın ve erkek oyuncusu’ dallarında ödül getirdi.

25. YIL KUTLAMASI 

Gecenin yıldızı, kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Haluk Levent’ti. Sanat hayatının 25’inci yılını kutlayan ünlü rock’çıya gecede özel ödül verildi. Törende sahneye de çıkan Haluk Levent, “Acılara Tutunmak” adlı şarkısında Aras Bulut İynemli ile düet yaptı.

SETLERİ ÖZLEDİM 

Törenin en dikkat çeken isimlerinden biri Serenay Sarıkaya’ydı. İddialı kostümüyle bakışları üzerinde toplayan Sarıkaya, “Alice”teki performansıyla ‘en iyi müzikal tiyatro kadın oyuncusu’ ödülüne layık görüldü.

Dizi setlerine dönmek istediğini söyleyen oyuncu, “‘Alice’ şu an çok ağır basıyor ama dizi setlerini de çok özledim doğrusu” dedi.

En iyi TV dizisi erkek oyuncusu

‘En iyi TV dizisi erkek oyuncusu’ seçilen Taner Ölmez, sevgilisi Ece Çeşmioğlu’na evlenme teklif ettiği iddiasına yanıt verdi: “Doğru değil, haberleri görünce şaşırdık.” dedi.

“En iyi yarışma programı” seçilen “O Ses Türkiye”nin ödülünü Acun Ilıcalı aldı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir