Cem Yılmaz, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde, Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşen kutlamada geceye damgasını vuran Tarkan’a teşekkür etti

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü olan 9 Eylül (dün) tarihinde, Kordonboyu’nda Tarkan’ın vereceği konser öncesi kurulan sahnedeki dev platform henüz belirlenemeyen sebepten dolayı çökmüştü

Tarkan'a Cem Yılmaz'dan teşekkür: Çok yaşa! - Son dakika magazin haberleriİZDİHAM YAŞANDI

Cumhuriyet Meydanı’ndaki sahnenin çökmesinin ardından konser dün akşam Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşti. Vatandaşlar, ünlü şarkıcının sahne aldığı gecede hep birlikte ritim tutarak, dans etti. Ayrıca konser alanında izdiham da yaşandı.

Tarkan'a Cem Yılmaz'dan teşekkür: Çok yaşa! - Son dakika magazin haberleriTARKAN: BU KONSERİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM

Tarkan, dün verdiği konserin ardından Instagram hesabından konuyla alakalı paylaşımda bulundu. ‘Megastar’, yayınladığı gönderide, “Güzel İzmir, canım İzmir…  Dün gece ne oldu öyle? Ne yaptık biz öyle? Dünyanın en kalabalık konserlerinden biri olarak ilk 5’e girip, tarihe geçmişiz. Vay be! Çok teşekkür ederim o içten, o candan sevginize ve ilginize canlarım. Enerjiniz, coşkunuz müthişti… Hiç unutmayacağım bu konseri… Sizi seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Tarkan'a Cem Yılmaz'dan teşekkür: Çok yaşa! - Son dakika magazin haberleri

Tarkan daha sonra bir paylaşım daha yaptı ve şu ifadeleri kullandı:Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi. Yeniden umutla dolmayı. Tüm farklılıklarımızla birbirimize sevgiyle, hoşgörüyle sarılmayı, kucak açmayı. Çünkü biz biliriz aslında farklılıklarımızdaki çeşitli renklerdir ülkemizin eşsiz mozağini oluşturan. Görüşlerimiz, düşüncelerimiz ve inanışlarımız ne olursa olsun birbirimize sevgiyle, saygıyla yaklaşmamız aslolan.  Dün geceki konserde karşımda işte böyle bir manzara vardı. Birbirine sevgiyle kenetlenmiş yüz binlerce insan. Ne kadar özlemişiz böyle olmayı, böyle hissetmeyi. Kutuplaşmalar, bölünmeler, düşmanlıklar olmadan bütünleşmeyi.

Tarkan'a Cem Yılmaz'dan teşekkür: Çok yaşa! - Son dakika magazin haberleriCEM YILMAZ’DAN TEŞEKKÜR: ÇOK YAŞA TARKAN!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz da Tarkan’a teşekkür etti. Yılmaz, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, “Çok yaşa Tarkan. Dün sahnedeki tüm arkadaşlarıma, emeği geçen herkese ve tabii ki coşkuyla konseri izleyen tüm seyirlerimize selam olsun. Yalnızca güzel şeyler güzeldir. Gerisi boş…” şeklinde konuştu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir