Soğuk hava ve kış etkisini gösterirken birçok şehir beyaza büründü. Kayak merkezleri dolup taşarken, kayak kıyafetleri farklı kombinler göz dolduruyor. Pofuduk montlar, tüylü kürkler modaya yön vermeye başladı. Kış kombininiz için harika önerilere göz atın.

Kış günü beyaz giyilmez demeyin. Artık kış aylarında özellikle kar yağdığında beyazlara bürünmek oldukça popüler

Bu sene beyaz montların yanı sıra beyaz çizmeleri de sıklıkla görmeye başladık. Sadece kayak yaparken değil, karlı havalarda her daim beyazlara bürünebilirsiniz.2022’nin modası fosforlu dokunuşları eksik etmeyin

Beyazlarınızı pastel tonlarla sadeleştirebilirsiniz. Kareli toprak tonlarında bir atkı, beyaz suni kürkünüzle çok güzel duracaktır.

İşte kahve tonlarıyla beyazın bir uyumu daha. Krem rengi pantalonların kış aylarında böyle güzel olabileceğini düşünmüş müydünüz?

Kış aylarında kayak merkezlerinden en çok tercih edilen modellerden biri kareli tulumlar…

Kareli tulumlar bu senenin modası olabilir ancak kayak kıyafetlerinde ve kış kombinlerinde hiç modası geçmeyen tonlar ise dikkat çekici çarpıcı renklerden oluşuyor.

Fosforlu renklerle göz alıcı kış kıyafetleri tercih edenlerin sayısı da oldukça fazla. Sadece kayak kıyafeti olarak değil aynı zamanda kış kombinleri için de fosforlu bereler, ışıltılı ve bol renkli gözlükler dikkat çekiyor.

Kar kıyafetlerinin yanı sıra kış kıyafetlerinde de fosforlu tonlar kullanabilirsiniz.

Her zaman renkli olmak zorunda değil tabi ki! Metalik tonlarda takımlarıyla çok güzel görünmüyorlar mı?

Kar yağdığında vazgeçilmez olan bir şey varsa o da ponponlu berelerdir. Eğer sizde yoksa bu kış bir tane edinmekte fayda var.

Ben klasik severim diyenler, kar yağdığında kürklerini çıkarıyor.

Kürkler ile özgün bir hava yaratmak isteyenler için kısa tüylü uzun paltolar dikkat çekiyor.

Bu sene dikkat çeken yün örme alt üst takımlar karlı günlerde de tercih edilebilir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir