Hanımlar, bunları içten söylemeseniz bile erkeğinizi kendinize köle etmekte bir adım öndesiniz demektir! Biraz sabrederseniz kontrol tamamen sizde olacak. Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler

Kadın erkek ilişkilerinde erkeklerde en az kadınlar kadar kendilerine değer verildiğini ve sevildiğini bilmek ister erkeklerin kadınlardan duymak istediği sözler başında ‘çok çekicisin’ cümlesi gelir.  Erkekler egolarının okşanmasından her daim hoşlanırlar, bunun yanında bir erkeğe ‘çok yakışıklısın’, gibi iltifatlar etmek onları mutlu etmenin yanında kendilerini daha iyi hissetmelerine sebep olur. Özellikle yorucu ve stres dolu bir güne başlamadan evvel verilen sabah öpücüğüyle birlikte ‘harika görünüyorsun’ cümlesi erkeğin gün boyu moral ve motivasyonunu arttırır.


Güven duygusu

Tüm yaşantıda olduğu gibi kadın erkek ilişkilerinde de güven duygusu önemlidir. Erkeklerde en az kadınlar kadar güven üzerine kurulmuş ilişkileri tercih eder. Sağlıklı ve uzun bir ilişkinin anahtarı olan güven duygusunu ‘sana çok güveniyorum’ şeklinde söylenmek ilişkiyi pozitif yönde etkiler çünkü erkekler kendilerine güvenildiğini bilmek ister. Özellikle spora düşkün erkeklerin duymak istediği sözlerin başında ‘vücudun ne kadar da gelişti’ cümlesi vardır.

erkek

Erkekler adalelerine yapılan iltifatları duymayı oldukça önemser ve hoşlarına gider. Bunun yanında spor dolayısıyla vücutta gözle görülecek şekilde büyük değişimler gerçekleştiyse ona dokunarak ‘vücudun muhteşem görünüyor’ cümlesi gene erkeklerin kadınlardan duymak istediği sözler arasındadır. Özellikle kadınların daha çok duymak istedikleri cümleler arasında olduğu düşünülse de erkekler de ‘seni seviyorum’ cümlesini duymak sevildiğini en az kadınlar kadar bilmek ister.Güzel zaman geçirme

Erkeklerin kadınlardan duymak istediği sözler arasında ‘sayende çok güzel vakit geçirdim’ cümlesi de vardır. Birlikte geçirilen zamanın ertesinde söylenen bu cümle sayesinde erkek fazlaca mutlu olur. Bu durum bir sonraki buluşmada erkeğin kendine daha fazla bakımlı olmasına ve kibar davranmasını sağlar. Ya da erkeğin hediye alması karşısında ‘çok hoş bir hediye’ cümlesinin kurulması ve buna bağlı olarak gösterilen davranış erkeğin yücelmesine ve mutlu olmasını sağlar.

Bir kaç ip ucu 🙂

“PES/FIFA oynamayı bitirdikten sonra konuşabiliriz.

Alışverişe benimle gelmene gerek yok..

“Senden daha iyi yapabileceğini bilsem, sen evde yokken tamirci çağırırdım

“Senden yana hiçbir şikayetim yok.”

Senden daha iyi bir baba düşünemiyorum…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir