Popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası, 4-9 Kasım 2019 tarihleri arasında rap müzikten pop ve rock’a farklı türleri bir araya getirecek. Ceza’dan Kenan Doğulu’ya ve Teoman’dan Haluk Levent’e uzanan dev isimlerin sahne alacağı festival uzun süre hafızalardan silinmeyecek konserlerle büyük ses getirecek.

İlki geçen yıl gerçekleşen ve 200 bini aşkın müzikseveri birbirinden eğlenceli konser ve etkinliklerle buluşturan fizyİstanbul Müzik Haftası, festival havasında geçmişti. Atlantis Yapım ve SM Production işbirliğiyle düzenlenen etkinlikler daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla 4 ayrı mekana yayılıyor: Volkswagen Arena, IF Performance Hall Beşiktaş, Moda Kayıkhane ve Kadıköy Sahne.

fizy İstanbul Müzik Haftası bu yıl 4 Kasım Pazartesi akşamı, Volkswagen Arena’daki ‘fizy Müzik Ödülleri’ ile başlayacak. 2019’un en başarılı isimleri ödüllerini aldıktan sonra 5 Kasım’da Feridun Düzağaç, 6 Kasım’da Ozbi ft. Gülce Duru, IF Performance Hall Beşiktaş’ta; 7 Kasım’da Gaye Su Akyol, Moda Kayıkhane sahnesinde müzikseverlerle buluşacak! 

ÜÇ GÜNLÜK MÜZİK MARATONU 7 Kasım Perşembe gününden itibaren ise Volkswagen Arena’da müthiş bir müzik maratonu start alıyor. Rap ve hip hop müziğin en başarılı temsilcilerinin sahneye çıkacağı bu günde 17.00’de Baneva ile başlayacak konserler sırasıyla şu isimlerle devam edecek: Alaturka Mavzer, Sansar Salvo, Önder Şahin&Sayedar, Kamufle, Nova Norda, Ayben, Anıl Piyancı, Seninşah, Gazapizm ve Ceza. 8 Kasım Cuma, festival havasındaki müzik haftasının ikinci maraton günü. Bayrak bu kez popçularda! Yine 17.00’de Eda Baba ile başlayan eğlence, Ekin Beril, Gökcan Sanlıman, Sena Şener ile devam edecek. Art arda sahne alacak Kalben, Gökhan Türkmen, Manga ile coşacak müzikseverler, Kenan Doğulu ile muhteşem bir finale şahitlik edecekler. 9 Kasım Cumartesi günü Volkswagen Arena’nın kapıları 15.00’te açılıyor. Sahne rock’çıların. Pilli Bebek, Moğollar’dan sonra Norm Ender ile 1 saatlik rap molası. Gecenin en heyecanlı yerinde ise Pentagram, Teoman ve Haluk Levent sahnede olacak. Festivalin kapanışını ise Balkan müziğinin popüler ismi Shantel yapıyor. Haluk Levent, Manga, Kalben ve Ekin Beril konserleri Bellona sponsorluğunda düzenlenecek. Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy’nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek fizy İstanbul Müzik Haftası konserler ile sınırlı değil. Hafta boyunca müzik dünyamıza ışık tutacak paneller konuyla ilgilenenleri bir araya getirecek.  

İşte tam program:

4 Kasım Pazartesi Volkswagen Arena fizy Müzik Ödülleri 

5 Kasım Salı IF Performanca Hall Beşiktaş Feridun Düzağaç 

6 Kasım Çarşamba IF Performanca Hall Beşiktaş Ozbi ft. Gülce Duru 

7 Kasım Perşembe Moda KayıkhaneGaye Su Akyol 

7 Kasım Perşembe Volkswagen Arena Alaturka Mavzer Sansar Önder Şahin&SayedarKamufleNova Norda Ayben Anıl Piyancı Şehinşah Gazapizm Ceza 

8 Kasım Cuma Volkswagen Arena Eda BabaEkin BerilGökcan SanlımanSena ŞenerKalbenGökhan TürkmenMangaKenan Doğulu 

9 Kasım Cumartesi Volkswagen Arena Pilli BebekMoğollarNorm EnderPentagramTeomanHaluk Levent Shantel 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir