Magazin gündeminin en çok konuşulan ismi olan Hadise, bir paylaşımla 2023 yılının modasına damga vuracak çantalarını belirledi. Çanta ön satışta tükendi. İşte Hadise’nin taktığı o çanta ve fiyatı…

Her giydiği taktiği ve yaptığıyla olay olan Hadise, modada dünya çapınca ün salmış ünlü isimlerle yarışıyor. Podyumlarda bile yer almayan kombin çanta ve aksesuarlarla ön plana çıkan Hadise, önceki gün bir patlamaya neden oldu.

Taktığı çanta hayranları tarafından deli gibi aranırken, çantasının yeni satışa girdiği ortaya çıktı. Dünyaca ünlü markanın sınırlı sayıda ürettiği koleksiyonu taşıyan Hadise’nin çantaya minik bir servet verdiği öğrenildi.

HADİSE’NİN TAKTIĞI ÇANTA VE FİYATI!

Bir paylaşımla resmen stokların bitmesine neden olan Hadise, 2023 yılının moda sinyallerini verdi.

Konserlerde tercih ettiği iddialı parçaların yanı sıra günlük hayatta da sıradan bir günde bile giydiği kıyafet için stilist tuttuğu iddia edildi.

Baklava desenli omuzdan zincirli çantası dünyaca ünlü markaya ait çıktı. Markanın en düşük fiyatlı çantası 50 bin TL’den başlıyor.

Ceket kombinasyonunu ülkemizde trend yapan isimlerden biri olan Hadise, çantayı 2023 yılının moda rengi olan griyle kombinledi.

Ayrıca keskin ve kahve rengi tonundaki makyajından uzun süre vazgeçmeyen Hadise, 2023 yılında trend olacak olan soft makyaj tarzını başlattı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir