Hazal Kaya’nın sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşım binlerce beğeni ve yorum almakla kalmadı, Kaya, Twitter’da TT (en çok konuşulanlar) listesine girdi. Hamileliğinin son aylarında paylaştığı pozuyla sosyal medyada çok konuşuldu…

Kaya, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflarına şu duygusal notu düştü:

”Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim…Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası…Ölümler,hastalıklar,düğünler,doğumlar…”Hayat işte,her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu…”

”Ama hep çok şanslı hissettim kendimi.Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım,iyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım dediğim hayat arkadaşım,sevdiğim hep dağ gibi arkamda,sağımda solumdaydılar. Karnımda oğlumun tekmeleriyle,tarif edemediğim bir minnet duygusu,şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı Müthiş hediyeleriniz için,oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim.İyi ki varsınız! Artık bi pandamız bile var birlikte, çıldıracağım!! Hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk dolu senelerimiz olsun!”

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir