Bugün ne giysem derdinden sizi kurtaran her daim moda olan ve gardrobunuzdan eksik etmediğiniz nedir desek? ilk aaklınıza gelen tayt olur herhalde. Her kombininize uyacak birbirinden şık tayt modellerini sizler için seçtik.

Her kadının vazgeçilmez parçalarından olan taytlar, her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini koruyor. Spordan buluşmalara, partilerden eve her an her yerde giyebildiğimiz bu parçalar, dolabımızda geniş bir yer kaplıyor. Her anınızın kurtarıcısı olabilecek birbirinden tarz tayt modelleri listesini sizler için hazırladık. İşte her kadının dolabında olması gereken en güzel tayt modelleri…

Günlük kullanım için tayt modelleri

Günlük kullanımda tercih edebileceğiniz en güzel tayt modelleriyle başlayalım! Dilerseniz şık bir gömlekle dilerseniz rahat bir tişörtle taytları sizler için seçtik.

Spor taytları


Hepimiz, spor yaparken rahat kıyafetler tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Tabii bu rahatlık, şık olmamıza engel değil!

Toparlayıcı ve şekillendirici taytlar


Birçoğumuzun favorisi olan bir modelle devam edelim! Kimi zaman aklımızda beliren “Birkaç kilo fazlam var” düşüncesini yok edebilen bu mucizevi taytlar, günlük kullanım için de harika. Düz bir tişört ve hoş bir kot ceketle harika kombinler yaratmanızı sağlayacak .

Yüksek belli taytlar

tayt modelleri


Hem rahat hem de bir o kadar şık yüksek belli taytlarla devam edelim. Özellikle crop üstlerle kullanabileceğiniz yüksek belli taytlar, daha ince ve uzun bir görünüm yakalamak için de harika.

Desenli taytlar

tayt modelleri


Sıra iddialı bir modelde! Düz tişörtlerle tercih edildiğinde hoş ve eğlenceli bir görünüm yakalamanızı sağlayan desenli taytlar, partiler için de harika!

Parlak taytlar

tayt modelleri


Son yıllarda giderek popüler hale gelen parlak taytlarla devam ediyoruz. Yine crop üstlerle birlikte çılgın kombinler yaratmanızı sağlayacak bu eğlenceli taytlar, düz parçalarla kombinlemek için de oldukça ideal.

Deri taytlar

tayt modelleri


İddialı ama bir o kadar da şık ve çekici bir modelde sıra! Romantik akşam yemekleri, buluşmalar hatta davetler için tercih edebileceğiniz bu parça, şık bir gömlek ve topuklu ayakkabıyla kombinlendiğinde harikalar yaratıyor.

Siyah taytlar

tayt modelleri


Her anımızın kurtarıcısı, rahat bir parçayla devam edelim. Hemen hemen her şeyle kombinleyebileceğiniz siyah taytlar, her kadının dolabında bulunması gereken parçalardan biri.

Tül detaylı taytlar

tayt modelleri


Son yıllarda giderek popülerleşen tül detaylar, taytlarda da kendini gösteriyor. Klasik modellerden sıkılanların imdadına yetişen bu detaylar, en düz modelleri bile harika parçalara dönüştürebiliyor. .

3/4 boy taytlar


Bahar aylarının gelmesiyle birlikte kazaklara ve pantolonlara veda ediyor daha hafif parçalara merhaba diyoruz! İster spor yaparken ister evde vakit geçirirken tercih edebileceğiniz 3/4 boy taytlar, dolabınızda mutlaka bulunması gereken rahat parçalardan biri.

Kısa taytlar


Geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren ve rahatlığıyla hepimizin kalbini çalan bu parça, listemizin en iddialı modellerinden biri. Oversize parçalarla kombinleyebileceğiniz kısa taytlar, farklı bir tarz isteyenler için harika.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir