Hülya Avşar’ın derin yırtmaçlı yılbaşı elbisesi sosyal medyada olay oldu, ‘Kendini hala genç sanıyor’ yorumları havada uçuştu. 2021’e yaklaşırken Hülya Avşar Instagram pozlarıyla dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının yılbaşı özel konuklarından biri oldu. Avşar, giydiği derin yırtmaçlı kıyafetiyle genç kızlara taş çıkarttı.

Yılmaz Erdoğan’ın hazırlayıp sunduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yılbaşı özel 67. bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı. Birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken Çok Güzel Hareketler 31 Aralık yılbaşı gecesi ünlü isimleri konuk ettiği yeni bölümle ekrana gelecek.

FİZİĞİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yılbaşı bölümünde Cengiz Kurtoğlu, Kibariye, Hülya Avşar, Koray Avcı, Emir Can İğrek gibi isimler yer alacak. Çekimlerde giydiği derin yırtmaçlı kıyafetiyle nefes kesen Avşar’a beğeni yağdı. 57 yaşındaki Hülya Avşar’ı kırmızı derin yırtmaçlı elbisesiyle görenler fiziğine övgü yağdırdı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'ye konuk olan Hülya Avşar, kıyafetiyle nefes kesiyor
Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'ye konuk olan Hülya Avşar, kıyafetiyle nefes kesiyor

Hülya Avşar’ın derin yırtmaçlı yılbaşı elbisesi sosyal medyada olay oldu! 57 yaşındaki Hülya Avşar’ın yılbaşı kostümünü beğenenler kadar beğenmeyenler de oldu. Geçtiğimiz günlerde Coşkun Sabah’ın, ‘Hülya beni askerdeyken Tanju ile aldattı’ sözleri ile gündeme gelen Hülya Avşar’ın yılbaşı elbisesi, ‘Kendini hala genç sanıyor’ şeklinde eleştirildi.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir