Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan İzmir Fashion Week 26-27-28 Şubat tarihlerinde Hyatt Regency Otel’de, 29 Şubat tarihinde ise İzmir İstinyePark’ta moda severler ile buluşacak.

Etkinlik bugün düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Toplantıda konuşan Akif Ürük, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyona destek vermediğini söyledi. “Ben fuar yapmıyorum, yeni tasarımların sunulduğu moda etkinliği yapıyorum. İzfaş’a rakip değilim.” dedi. Her yıl moda tasarımcılarını sektörle ve moda tutkunlarıyla buluşturan İzmir Fashion Week, bu yıl da dopdolu bir program hazırladı. 4 gün boyunca moda rüzgarları estirecek.

Yaşa Çocuk Derneği ile sosyal sorumluluk projesi
İzmir Fashion Week, Yaşa Çocuk Derneği ile işbirliği içinde bağış toplayarak hasta çocuklara yardım eli uzatacak.

13 farklı marka ve tasarımcının yeni koleksiyonunun tanıtımını yapacağı etkinlik, iş dünyasından ve cemiyet hayatından birçok ismi ağırlayacak. Etkinlik 4 gün boyunca 18.30 – 21.45 saatleri arasında gerçekleşecek. Katılacak firmalar; Nadora,İğne İplik, White House, Aldeg, FC Plus, Alin Exclusive gibi önemli markalardan oluşuyor.

Katılacak tasarımcıların isimleri arasında; Nur Oskay, Nur Karaata , Nazlı Terzioğlu,Nadir Demir, Melissa Yılmaz, Meltem Aybar, Yiğit Eryendi gibi ünlü isimler yer alıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir