Bir kadının vücudundaki tüm zevk noktalarını bulmakta hala zorlanan erkeklere özel haber…

1. Dudaklar

Kadınların her zaman iyi bir öpüşmek için düşmelerinin bir nedeni vardır. Dudaklar vücudun hemen hemen her kısmından daha hassas sinir uçlarına sahiptir!

2. Boyun

Bir hickey için mükemmel bir yer ve haklı olarak çok. Boyun bir kadına mükemmel bir doygunluk hissi verebilir ve biraz ısırmak için bir tür olmanız durumunda, dişlerinizi batırmak için yer burasıdır.

Kaynak: ViralThread

3. Ense

Boynun arkası sinir uçlarıyla doludur. Sonuç olarak, bir dokunuştan tutkulu bir yalamaya kadar her şey, omurgadan titreme gönderir.

4. Kulaklar

Sıcak nefesten lobun alayına kadar, bir kadının kulaklarıyla yapabileceğiniz çok şey var. Özellikle dillerini çok fazla tutmayı sevenler için şaşırtıcı!

Kaynak: HuffingtonPost

5. Göğüsler

Bir kadının göğüslerini okşadığınızda, vücudu iyi hissettiren kimyasal Oxytocin’i serbest bırakır. Açıkçası, eğer bir kadın iyi hissediyorsa, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır!

6. Nipeller

Göğüslerden çok daha hassas olan meme uçları, zevk ve acı karışımını verir. Ancak, bu iyi bir acı türüdür, bu yüzden geri çekilmeyi zahmet etmeyin!

Kaynak: Yük

7. Klitoris

Bu bir kadın vücudunun EN erojen kısmı. Bunu bulduysan, cenneti buldun. Tek sorun? Çoğu erkek hala arıyor!

8. Vajina

Vajayjay hakkında çok konuşulan sadece cennete bir merdiven değildir! Her türlü dokunuşa karşı hassastır, klitorisi bulmaya odaklanırken ona odaklanmayı unutmayın. Sadece biraz ısınmak için yavaş ve dikkatli bir şekilde yapın!

Kaynak: 360nobs

9. İç Uyluklar

Bu sadece bu bölgenin bir kadının cinsel organlarına yakınlığı nedeniyle verilir. Ön sevişmenin bir parçası olarak onu kızdırmak için mükemmel olan süper hassas bir bölge.

10. Mide

Cinsel organların hemen üzerinde olduğu düşünülürse, çok fazla sansasyona sahip olmak zorunda. Midenin iyi tarafı, sadece parmaklarınızı kullanabilmeniz ve doğru reaksiyonu alabilmenizdir.

Kaynak: PopSugar

11. Saç Derisi

Kulağa garip gelebilir, ancak birçok kadın için saçlarıyla oynamak harikalar yaratıyor. Çünkü kafa derisindeki sinirlerin uyarılmayı arttırdığı bilinmektedir. Seks sırasında saç oyununun neden bu kadar önemli olduğu – saç tutmadan onları biraz çekmeye kadar, hepsi inanılmaz!

12. Alın

Yine de çoğu erkek için her zaman harika bir fantezi olan hiper-duyarlı bir alan. Posterior ile uğraşırken, uygun rızayı almanız önerilir. Ve anal sekse izin verilmese bile, bazı kalçalar, hafif parmak oyunu ve biraz dil bükme her zaman menüde.

Kaynak: Thenypost

13. Alt Sırt

Güzel bir sırt masajının DAİMA ne kadar iyi hissettirdiğini fark ettiniz mi? Belli rahatlamanın yanı sıra, sırtın alt kısmına masaj yapmak da vücudunun pelvisini yatıştırır, böylece seks çok daha şaşırtıcı hale gelir!

14. Buzağılar

Birçok erkeğin ayak fetişi olsa da, odaklanmaları gereken kadının buzağılarıdır. Göz ardı edilen bu parçanın gücü, tek bir inmenin bile harikalar yapabileceği güçtür. Bu uzun bacaklar ile ne yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Buradan başlayın.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir