Kaşlarınızı Güçlendirin

Kaşlarınızı Güçlendirin

Hiç şüphesiz ki bakışlarınız sizi en iyi ifade eden unsur kendinizi doğru ifade etmek için mimikleriniz çok önemli kaşlarınızı bunun için yetersiz mi buluyorsunuz ? Stiliniz ne olursa olsun, kaşlarınızın belirleyici bir özelliğiniz olduğunu asla unutmayın..

Artık kalın kaşlar çok moda! Zamanında moda diye incelttirdiğimiz o kaşları şimdi tekrar çıkarma derdindeyiz… Kaşlarınız dökülüyor mu veya seyrekliğinden şikayetçi misiniz işte size bir kaç öneri …


Bir Kaş Serumu Kullanın

İnce kaşlarınız varsa veya kaşlarınız dökülüyorsa, büyümelerine yardımcı olması için kaş serumu kullanın. Kaş serumları kaşınızın daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde büyümesine yardımcı olmak için önemlidir.

Yağ Bakımı

Kaşları şekillendirmenin yanı sıra daha güçlü olmalarını sağlamak için evde uygulayabileceğiniz bakımlar vardır. Bunlar için doğal yağlardan faydalanabilirsiniz. Badem yağı, susam yağı ve fındık yağı bu bakım için en iyi seçeneklerdir.  Her gece yatmadan önce düzenli olarak badem yağını kaşların çıkış yönünde kökten uca doğru sürersen, kısa sürede sonuçları almaya başlarsınız.


Vazelin İle Kaş Kalınlaştırma

Daha çok kirpikleri uzatma yöntemi olarak bilinen vazelin yöntemi aslında kaşları kalınlaştırmak ve yapay yöntemlere başvurmamak için en doğal yöntemler arasında yer almaktadır. Tıpkı bitkisel yağ ve sarımsak özünü sürdüğünüz gibi bir pamuk ya da fırça yardımı ile vazelini kaşlarınızın köklerine iyice yedirdiğiniz de istediğiniz sonucu kısa bir sürede elde edebilirsiniz.

Aloe Vera Suyu

Güzelliğin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan aloe vera suyu da kaşlar için eşsiz nimetlerden biri. Aloe vera suyunu günde bir defa uygulayarak kaşlarınızın kısa sürede artmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda aloe vera suyu yardımıyla kaşlarınız daha parlak olacak.


Post a Comment