Soğuk havalarda sıkıca sarıldığınız bir battaniye etkisi verecek, arkasında sıcak bir iz bırakan, derin ve yoğun notalara sahip favori parfümler

Giorgio Armani - Sì
Giorgio Armani – Sì

Bu modern karakterli parfümün birçok farklı yüzü var. Güçlü, zarif, sofistike ve karizmatik bir kokuya sahip olan Si, frenk üzümü nektarı, şipre ve sarışın ahşap notalarıyla yoğun ve etkileyici bir forma bürünüyor.

Byredo – Slow Dance

Tatlı bir vanilyayla kapılarını açan bu parfüm, odunsu ve ferah notalarla sezonun en trend koku miksini bir araya getiriyor. Paçuli, geranium ve menekşe notalarıyla bu koku arkanızda sofistike bir imza bırakıyor.

Roberto Cavalli - Signature Golden Anniversary Intense
Roberto Cavalli – Signature Golden Anniversary Intense

Roberto Cavalli, 50. yılı şerefine klasik Signature parfümünü daha yoğun bir şekilde yeniden yorumluyor. Fındık notaları ile  saf portakal çiçeği esansını buluşturan bu koku, zengin, sıcak ve bağımlılık yaratıcı.

Louis Vuitton – Nuit de Feu

Nuit de Feu, sizi çölün mistik, uçsuz bucaksız ve sıcak dünyasında bir yolculuğa götürüyor. Parfümün merkezinde, ruhunuzu dinlendiren ve modunuzu yükselten tütsü bulunuyor. Odunsu ve baharatlı notalara eşlik eden hafif limon aroması ortaya duyuları alevlendiren bir parfüm çıkarıyor.

Diptyque - Oud Palao
Diptyque – Oud Palao

Oryantal ve odunsu bir profil çizen Oud Palao, ham, vahşi ve yoğun hisler uyandırırken klas havasını elden bırakmıyor. Bulgar gülü, Loatian udu ve tütünün mistik uyumunu sergileyen parfüm, olgun ve sofistike bir etki için ideal.

Tom Ford – Ombre Leather

Merak uyandırıcı bu parfüm, güneşten ısınan tenin sıcaklığına sahip. Baharatlı kakule, safran ve tatlı zambak yaseminiyle farklı karakterlere bürünen koku, paçuli vetiveri ve yoğun siyah deri ile harmanlanarak arkanızda karşı konulmaz bir iz bırakmanızı sağlıyor.

Versace - Dylan Blue
Versace – Dylan Blue

Bu parfümde farklı koku karakterleri birbiriyle dans ediyor. Çiçeksi, meyvemsi ve odunsu notalara sahip olan Dylan Blue, frenk üzümü sorbesi ve Granny Smith elması ile açılış yapıyor. Yabani çiçeklerle katmanlanan parfüm, merkezindeki misk ve paçuli ile büyüleyici bir etkiye sahip.

Maison Francis Kurkdjian – Baccarat Rouge 540

Maison Francis Kurkdjian’ın ikonik parfümlerinden biri olan Baccarat Rouge 540, safran ve yaseminle açılış yapıyor ve amberin sıcaklığıyla derinleşip reçine ve sedirle odunsu bir çekicilik kazanıyor.

Jo Malone - Vetiver & Golden Vanilla
Jo Malone – Vetiver & Golden Vanilla

Açılışını taze bir etki bırakan greyfurt çayı ve kakuleyle yapan bu parfüm, yerli güve otuyla derinlik kazanıyor. Kokunun gizli kahramanı ise vanilya viskisi. Orkide tarlalarından toplanan bu içerik parfüme farklı bir sıcaklık katıyor.

Etro – Io Myself

Papirüs ve turunçgillerle açılış yapan bu parfüm, gül, safran ve sedirle zengin bir karaktere bürünürken, agar ağacı ile odunsu ve soğuk kış iklimine kalkan oluşturan bir forma evriliyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir