Kopenhag Moda Haftası CEO’su Cecilie Thorsmark, 10-12 Ağustos 2020 tarihleri arasında etkinliğin dijital olarak düzenleneceğini açıkladı ve fiziksel ve dijital şovlardan oluşacağını söyledi.

Kopenhag Moda Haftası CEO’su Cecilie Thorsmark, dijital olarak düzenlenecek etkinliği doğruladı ve Danimarka, İsveç ve Norveç markalarını içeren fiziksel ve dijital şovlardan oluşan melez bir Moda Haftası için bir plan sundu. 10-12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek etkilik için konuşan Thorsmark yaptığı açıklamada şöyle dedi: “İskandinav markaları dijital platformda hem canlı hem de önceden kaydedilmiş içerik sunacak. Editörler, alıcılar ve tüketiciler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar tüm materyallere erişebilecekler.

“Dijital çözümlerin, koleksiyonları fiziksel olarak görme deneyiminin hiçbir zaman yerini alamayacağına ikna olmasına rağmen, bu baskı için yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Bu gelişmenin orijinal yaratıcı materyalleri nasıl geliştirebileceğini görmek bizi heyecanlandırıyor.”

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir