Megan Markle’ın güzellik sırları

Megan Markle’ın güzellik sırları

Sussex dükü Harry ile evlendikten sonra İngiliz kraliyet ailesinin en son ve favori mensuplarından biri olan ABD’li oyuncu Megan Markle güzellik sırlarını açıkladı.

Sağlıklı beslenmek 

Megan’ın güzelliği konusunda en önem verdiği şeylerin başında sağlıklı beslenmek geliyor. Oyunculuk yaptığı zamanlarda glutensiz beslenmeye başlayan ve kamerada cildinin çok daha iyi göründüğünü fark eden Markle, uzun zamandır glutensiz beslenmeye özen gösteriyor

Cilt bakım rutini 

Uygulandığında köpürerek cilde nazik bir eksfoliasyon yapan bir peeling kullanan Markle, cilt bakımının da en önemli basamağı olarak cildi temizlemeyi görüyor. Megan, düzenli olarak cildine uyguladığı bu peeling ile cildini ölü ve donuk cilt hücrelerinden arındırıyor.

Cilt cilası kullanıyor 

Cildinin istediği parlaklık ve pürüzsüzlüğe erişmesi için glikolik asitle cilde cila yapan bir losyondan yardım alıyor.

Olmazsa olmaz: Nemlendirici 

Yaptığı sade makyajlar ile tanıdığımız Megan Markle için cildini nemlendirmek çok önemli. Fondöten seçimini de nemlendirici özellikli ürünlerden yana kullanıyor.

Çay ağacı yağı 

Antibakteriyel ve antiviral özellikler göstererek virüs ve bakterileri vücuttan uzaklaştıran çay ağacı yağı Megan Markle’ın favorileri arasında. Cilt temizleme rutinini tamamladıktan sonra sorunlu gördüğü bölgelere çay ağacı yağı uyguluyor.

Post a Comment