İnek derisindeki desenlerden ilham alan cow-print akımı, elbiseden ayakkabıya, çantadan dış giyim ürünlerine kadar her türlü materyalde kendini gösteriyor. İnek baskılar, sevimli ve şirin ineklerden ilham alınarak tasarlanmış bir desen olsa da; bununla birlikte cüretkar havasıyla da dişiliği ön plana çıkaran bir illüzyon yaratıyor. 

Peki Bu İnek Desenleri Nasıl Kombinlenir?

Gardırobunuza bu sezon mutlaka eklemeniz gereken cow-print desenli ürünleri, düz renkli parçalar, deri ve süet detaylı tasarımlarla birlikte kullanabilirsiniz. Hayvan baskılı desenlerin bir çoğunda olduğu gibi, inek baskısı desenler de deri, süet ve nubuk materyaller ile tasarlanmış parçalarla kusursuz birliktelikler oluşturuyor.

Tek bir parçayı cow-print baskılı ürünle tercih ederek seçtiğiniz kombini daha dingin ve göz yormayan bir biçimde tasarlayabilirsiniz.

Meghan Markle gibi sade bir kombini, cow-print baskı ile tasarlanmış çanta, ayakkabı gibi aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Veya küçük bir kemer detayı ile trendleri yakından takip ettiğinize dair zarif bir mesaj verebilirsiniz.

Daha çarpıcı ve iddialı bir görünüm için tepeden tırnağa cow-print baskı ile tasarlanmış elbise, tulum gibi büyük alanlı parçaları da seçebilirsiniz.

kaynak :Sosyetiq.com

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir