Dünyaca ünlü markalardan şaşırtan hareket 2023 yılının moda koleksiyonunda grinin 50 tonu esti. Grinin her aralığındaki renklerden hazırlanan koleksiyonlar beğeni topladı. İşte 2023 yılının modasına damga vuran grinin 50 tonu koleksiyonları…

Modada geri dönüşüm başladı. Bunlar arasında özellikle 80’li yıllarda sıklıkla kullanılan ofis kombini rengi olan gri ve tonları yeniden yer aldı. 2023 yılına damga vuracak olan bu koleksiyonlarda nostaljik parçalar ön plana çıktı.

Cinsiyetin daha baskın gösterildiği parçalarda da özellikle ofis ortamında tercih edilecek parçaların yaygın olması modadaki plaza yaşamına olan adaptasyon açık bir şekilde gösterildi. Uzun süredir devam eden salaş giyimin yanı sıra kombin karmaşası da yeniden podyumlarda boy gösterdi.

2020 YILINA DAMGA VURACAK KIŞ KOLEKSİYONLARI

Ceket ve pantolon kombinasyonu ön plana çıkarken gri tonlarıyla ton sür ton kombini yapıldı.

Ayrıca parlaklık ve kürk modası da her zamanki gibi ön planda yer aldı.

Öte yandan muazzam bir dönüş olan 80’li yılların kadın modasındaki parçaların 2023 yılının kışında sokaklarda yer alacağına dair sinyaller verildi.

Saç tasarımından makyaja kadar dikkat çeken grinin elli tonu koleksiyonlarda ceket ve pantolon kombinasyonuna uzun kabanlar eklendi.

Salaş giyimin etkisinin devam etmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Tatillerde sıklıkla kullanılacak olan puffer elbiselere teddy kabanlar eklendi.

Baklava kesimli kısa kabanlar ise 2000’li modasının etkisinin görüldüğünün garantisi oldu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir