Ünlü popçu Murat Boz, önceki akşam Nişantaşı’ndaki bir dişçinin ofisine girerken görüntülendi rutin kontrol için geldiği poliklinikte yaklaşık 45 dakika duran Boz, basın mensupların kendisine yönelttiği soruları duymamazlıktan gelirken, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan ” Murat Boz ve Aslı Enver 10 mayısta nikah masasına oturuyor” haberlerinin hatırlatılması üzerine popçu, “Benim neden haberim yok” cevabı verdi.

Murat Boz’dan Aslı Enver’e yasak!

Aslı Enver Murat Boz çiftinin nişanlandığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşerken, Boz’dan Enver’e yasak geldi. İstanbullu Gelin dizisi ile herkesi ekran başına kilitleyen Aslı Enver Murat Boz ile yarım kalan aşkına devam ediyor. Aslı Enver ile Murat Boz ailelerin de tanışmasının ardından ilişkilerinde tamamen evlilik yoluna girdi. Murat Boz’la nişanlandığı konuşulan ünlü oyuncu Aslı Enver’in, artık kuralları var.

Güzel oyuncu, Murat Boz’la barışmasının ardından mesleği hakkında radikal bir karar aldı. Oyuncu, dizinin bitiş tarihi de yaklaştığı için artık öpüşme sahnelerinde yer almak istemediği konuşuluyor. Enver’in, rol aldığı ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde başrolü paylaştığı Özcan Deniz ile artık samimi sahnelerde yer almak istemediğini iddia edildi..

Hayranları Murat Boz ile Aslı Enver hakkında internette araştırma yaparken en çok merak edilen konuların başında ünlü isimlerin yaşları geldi. Başta Murat Boz ve Aslı Enver olmak üzere birçok ünlü ismin merak edilen yaşları….

.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir