Geçtiğimiz cumartesi yayınlanan O Ses Türkiye’de duygu dolu anlar yaşandı… Ekran başında seyirciler, Stüdyoda juri ve seyirciler gözyaşlarına hakim olamadı….

Yarışmaya katılan iki sevgili güçlü sesleriyle 4 juri üyesini de döndürmeyi başardı. Önce sahneyi Gürsu aldı başarılı performansının sonunda jüri arasında büyük çekişme yaşandı kazanan ise Hadise oldu..

Sahne sırası Özgül’e geldi kuliste onu destekleyenler arasında Gürsu yer aldı Özgül şarkısını seslendirmeye başladığında Gürsu heyecandan yerinde duramıyordu juri üyeleri bir bir dönmeye başladığında sevinç gözyaşlarını tutamadı ve orada bulunan herkesi ağlattı…

Acun Ilıcalı durumu açıkladığında herkes şok olmuştu sahneye Gürsu’yu davet etti , iki sevgili birlikte performans sergiledi ve gözyaşları sel oldu…

Özgül 4 yıldır birlikte olduklarını, çok zorluklarla karşılaştıklarını birimiz düştüğünde diğerimiz onu kaldırdı. İnanmayanlar oldu ama ben onun başaracağından emindim onun için buradayım ve çok mutluyum dedi.

Hadise Özgül’üde takımına katmak istedi beni seçmelisin çünkü sevdiğin bende dediği anda Murat Boz tarafından bloklandı :)) Özgül Murat Boz’u seçti…O Ses Türkiye seyircisi ilerleyen bölümleri merakla beklemeye başladı….

Mutlu Aşk Mutlu Son….

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir