Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın Swissotel’deki düğün töreni, sanat ve futbol dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Ciğerci gecede toplam maliyeti 175 bin lira olan üç farklı gelinlik giydi. Çiftin nikâh şahitliğini Zeynep Meral, Dilek Arslan Dilber, Mehmet Gönülaçar, Doğancan Otman ve Demet Akalın yaptı. Ciğerci, nikâh kıyılırken gözyaşları içinde “Birçok insan farklı düşünüyor bizim ilişkimizi. Onların düşünceleri umurumda değil. Biz birbirimizi çok seviyoruz. O yüzden dünyanın en anlamlı ‘evet’ini söylüyorum” dedi.

AİLESİYLE GELDİ 

Selin Ciğerci’nin kına gecesinde yapılan sosyal medya paylaşımları için organizasyon firmasından para aldığı öne sürülmüş, Demet Akalın’ın da buna kızarak düğüne katılmamaya karar verdiği iddia edilmişti. Akalın, düğüne Okan Kurt ve kızı Hira ile geldi. Ünlü şarkıcı, kına gecesinde paylaştığı fotoğrafları neden sildiği sorusunu ise yanıtsız bıraktı.

TUĞRUL ODABAŞ – IŞIN KARACA

Linet derin yırtmaçlı elbisesiyle dikkat çekti.

ALİŞAN – BUSE VAROL

Mustafa Ceceli düğüne eşi Selin İmer’le geldi.

İmer gecede dövmesini açıkta bırakan bir elbise giydi.

Tatilden yeni geldiğini söyleyen Simge, objektiflere poz verirken sırt dekoltesini de gösterdi.

SİMGE SAĞIN

EVDEN YILAN ÇIKTI

EVDEN YILAN ÇIKTI 

Gupse Özay, sevgilisi Barış Arduç’la yaşadıkları Zincirlikuyu’daki evden 22 bin lira kira fazla geldiği için taşındıkları iddiasına yanıt verdi: “Sorun kira değil. Evin mutfağından kocaman yılan çıktı. Yılan olan bir evde nasıl yaşayabiliriz?”

ASLI HÜNEL – SAVAŞ YURTSEVER

Modacı Gülşah Saraçoğlu, mavi elbisesiyle düğünün en dikkat çeken konuklarından biriydi.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir