Instagram’da canlı yayın yapan sosyal medya fenomeni, Selin Ciğerci “Abla çok önemli bir soru soracağım?” diyen bir takipçisini yayına aldı. Yayına katılan kişi yayında cinsel organını gösterdi. Ciğerci, takipçisini hemen yayından attı.

“Hayatım boyunca ilk defa böyle bir şey yaşıyorum” diyen Ciğerci olayla ilgili “Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa… Video, resim, adı… Ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim” ifadelerini kullandı.

Instagram hesabının hikaye bölümünden videolu paylaşım yapan Selin Ciğerci “Avukatım uyuyordu, uyandırdım. O kişiyi bulacağım. Şeref ve namus sözü veriyorum size” dedi.

instagram canlı yayınında talihsiz bir olay yaşayan Selin Ciğerci şok geçirdi. Ciğerci’nin yayınına bağlanan kişi cinsel organını gösterdi. Bir anda neye uğradığını şaşıran Ciğerci, takipçisini hemen yayından attı. Ciğerci yaşananın ardından ağlayarak çok üzgün olduğunu söyledi.

Ciğerci’nİn yaşadığı bu olaya ise tepki yağdı. Selin Ciğerci’nin yaşadığı bu kötü olay sonrası ünlü isme destek mesajı da yağdı. Ciğerci ise ağlayarak çok üzgün olduğunu ifade etti. Ciğerci “Mübarek ramazan ayında hepinizden çok özür diliyorum ama benim hiç suçum yok. İşimde gücümde evinde ailesiyle olan bir insanım.Yaşananın ardından ağlayarak çok üzgün olduğunu söyledi.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir