Renklerin hayatımızdaki etkisi bilinen bir gerçek. Sevdiğimiz ya da seçtiğimiz renkler bize, bizimle ilgili bir çok ipucu verebiliyor. Hatta yatak odasındaki tercihlerimize kadar…

KIRMIZI

Kırmızı herkesin bildiği gibi tutkunun rengidir. Bu rengi seven kişiler ise çok şehvetlidir.Kırmızıyı seven insanları Kolayca tahrik olur, hayal edilebilecek her yolda cinselliğin tadını çıkarırlar. Kırmızıyı sevenler kavgacı olur ve daha zayıf renkler onlardan kaçınır. Aşk yaşamlarında fantezilerin yeri büyüktür.

MAVİ

Mavi sevenler harika cinsel eşlerdir. Sevgi doludurlar, eşlerinin ihtiyaçlarına duyarlıdırlar.Sevişmeyi bir sanat olarak görür ve ilişkilerine zarifçe yaklaşırlar. Mavi seven erkekler kadınlarına sanat eseri gibi davranırlar. Mavi kadınları cinselliklerinin tadını sonuna dek çıkartırlar. Hem kadınlar hem de erkekler ön sevişmeden ve ardından gelen birleşmeden hoşlanır. Evlilikte mavi seven kişiler mükemmel bir eştir.

BEYAZ

Beyaz seven insanlar için sevdiklerine sarılıp uyumak sevişmekten daha önemlidir.Cinsellikten çok hoşlanmazlar. Doğaları gereği biraz tutucudurlar. Beyazı seven kadınlar gizlilik içerisinde soyunur. Erkekler cinsel ilişkiden önce ve sonra mutlaka yıkanır.

SARI

Favori rengi sarı olan kişilerin cinsel eğilimleri bir hayli karmaşıktır. Çoğunlukla sarı seven kişiler daha güçlü olan partnerlerinin isteklerine boyun eğmeyi severler. Beğendikleri kişileri geri çevirmezler ancak tutkudan uzaktırlar. İlk hamleyi hep karşı taraftan beklerler. 

PEMBE

Pembeyi seven insanlar cinsel konularda kendilerini geliştirmek istemezler. Pembe seven kadınlar fazla nazlıdırlar ve partnerlerini bıktırabilirler. 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir