Aynı şeyleri sevmek zorunda değilsiniz. Eğer o futbol  veya oyun oynamayı seviyor ve siz sevmiyorsanız, oturup oyun oynamak ya da maç izlemek zorunda değilsiniz. İstemediğiniz bir şeyi yapmaya çalışmak hem sizi üzecek hem de partnerinizi gerecektir.

Her kutlama birbirinize eşlik etmek zorunda değilsiniz Eğer ailesi bir yemek veriyor ama siz de kendinizi hastalanacak gibi hissediyorsanız, evde kalın ve endişelenmeyin.

Olayları akışına bırakmayı deneyin Bazen olayları olduğu gibi bırakıp hemen uykumak daha iyidir. Böylece sabah kalktığınızda ne kadar saçma davrandığınızı fark edebilir ve bu doğrultuda daha sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Eşit olmak zorunda değilsiniz Beraber yaşayan insanların iş bölümüne gitmesi oldukça doğal ve gereklidir. Ama her şeyi eşit bölüştürmek zorunda değilsiniz. Herkes farklı sorumluluklar alabilir.

Her dakika birbirinizi göreceksiniz diye bir şart yok Her hafta bir günü ayırmak oldukça zor. Elbette birlikte vakit geçirmeleriniz yemekten sonra televizyon karşısına oturmaktan fazlası olması gerek ama o hafta dışarı çıkamadığınız için sinir krizi geçirmenize bir neden yok.

Birbirinize karşı küçük sırlarınız olabilir Bazen bilmemeniz gereken şeyler de olabilir. Aşırıya kaçmadan partnerinizin iyiliği için ufak sırlar saklayabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir