Müzik dünyasının sevilen isimleri bayram sevincini sahnelere taşıyacak. Bayramın coşkusunu Türkiye’nin dört bir yanında kutlayacak olan sanatçıların konser takvimleri belli oldu.

Türkiye’nin her şehrine müzik götürmek için kültür sanat lokomotifi olan KerkiSolfej, bayramda sevilen sanatçıları Bodrum, Altınoluk ve Çeşme’de hayranlarıyla buluşturacak.

Edremit Altınoluk Amfi Tiyatro’da 28 Haziran Çarşamba günü Sıla,

29 Haziran Perşembe günü Sagopa Kajmer,

30 Haziran Cuma günü ise Adamlar sahne alacak.

Bodrum Antik Tiyatro’sunda ise 29 Haziran Perşembe günü Bülent Ortaçgil ve konukları Birsen Tezer & Jehan Barbur,

30 Haziran Cuma günü Sertab Erener,

1 Temmuz Cumartesi ise Sıla, muhteşem performansları ile Bodrum’da eğlencenin kalbi olacak.

Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda 29 Haziran Perşembe Sertab Erener,

30 Haziran Cuma Sıla, 1 Temmuz Cumartesi akşamı ise Adamlar sahne alacak ve Egeliler bayramın keyfini doyasıya müzikle çıkaracak.

GÖKHAN TEPE MUHTEŞEM ŞARKILARI İLE ÜÇ GÜN BOYUNCA AYNI MEKANDA!

Türk pop müziğinin güçlü sesi Gökhan Tepe, konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Aşık, Yürü Yüreğim, Vur, Teşekkür Ederim, Türkan ve Adı Aşk Olsun gibi geçmişten günümüze sevilen sayısız hiti ile seyircilerine unutulmaz dakikalar yaşatacak olan Gökhan Tepe, bayramın ilk üç günü boyunca Antalya Nirvana Hotels’de sahne alacak. Sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatacak olan sanatçı, bayramda yoğun bir mesai harcayacak.1/7

SAHNELERİN KRALİÇESİ DENİZ SEKİ BODRUM’DA!

Sahnelerin kraliçesi Deniz Seki, yaz sezonuna çok iddialı bir konser maratonu ile başlangıç yapıyor. Seki’nin Paradise Production organizasyonu ile yürüttüğü yoğun konser maratonu bayramda da hız kesmeden devam ediyor. Buna göre Deniz Seki, 29 Haziran’da Two Yalıkavak’da sevenlerinin coşkusu eşliğinde bayramı kutlayacak. Yediden yetmişe büyük bir hayran kitlesinin beğeni ile takip ettiği Deniz Seki, geçmişten bugüne dillere pelesenk birçok şarkısını sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirecek.

FERHAT GÖÇER ÜÇ FARKLI MEKANDA SAHNEYE ÇIKIYOR!

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, bayramın ilk üç günü boyunca sevenleriyle buluşacak. Sahnesinde unutulmaz şarkılarını seslendirecek olan güçlü yorumcu, sevenlerine coşkulu bir bayram yaşatacak. Ferhat Göçer sırasıyla, 28 Haziran’da Bodrum Park Resort’de, 29 Haziran Antalya Kremlin Palace’da ve 30 Haziran Antalya Wome Deluxe Hotel’de sahne alacak.

KAFADAR KOCAELİ’NDE SEVENLERİYLE BULUŞUYOR!

Üst üste yayınladıkları yeni projelerle müzik dünyasındaki adımlarını güçlendiren Kafadar, sahne hayatında da sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Türkiye’nin önemli müzisyenleri arasında yer alan Timur Atasever, Hüseyin Pulant ve Özgen Güneş’in kurduğu Kafadar, Esat Kaba menajerliğinde konser maratonunu sürdürüyor. Kafadar, bayramın ikinci günü Hayal Kahvesi Kocaeli’nde sahne alacak. Performanslarıyla sevenleri tarafından büyük alkış alan başarılı grup, sahnesinde arabesk, pop ve halk müziğinin en sevilen parçalarından oluşturdukları geniş repertuvarıyla dinleyicilerini kendilerine hayran bırakıyor.

ELİF BUSE DOĞAN TEKİRDAĞ KEŞKEK FESTİVALİ’NDE!

Sahne hayatındaki duruşu, güzelliği ve güçlü repertuvarı ile müzikseverlerin dilinden düşmeyen sanatçı Elif Buse Doğan, bayramın son günü Tekirdağ Keşkek Festivali’nde sahne alacak. Samimi performanslarıyla sevenlerinin kalbini ısıtan sanatçı, zengin bir repertuvar ile göz kamaştıran bir sahne sunacak.

GECE YOLCULARI SEFERHİSAR’DA!

Türkiye’de pop-rock müziğinin başarılı isimlerinden olan müzik grubu Gece Yolcuları, bayramın üçüncü günü Seferhisar Club Resort Atlantis’de hayranı ile buluşacak. Edis İlhan ve Uğur Arslantürkoğlu tarafından 1993 yılında kurulan ve “Unut Beni”, “Meyhaneler Sen” ve “Ölümde Var” gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan Gece Yolcuları, Paradise Production organizasyonu çerçevesinde son dönemlerde verdiği konserlerle de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

İKİLEM’DEN ERKEN BAYRAM KUTLAMASI!

Gençlerin çok sevdiği gruplar arasında ismini yazdıran İkilem, bayram kutlamalarına erken bir başlangıç yapıyor. Bayram haftası 26 Haziran’da BN Hotel Mersin’de sahne alacak olan grup, konser temposunu Türkiye’nin dört bir yanına taşımayı sürdürüyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir