Şarkılarıyla izleyenleri mest eden isimler şıklıklarıyla da göz kamaştırdı…

Önce sağlık olsun

Önce sağlık olsun 

Ebru Gündeş, yılbaşı gecesi Kıbrıs Cratos Premium Otel’de konser verdi. Balmain imzalı kırmızı siyah mini elbisesiyle sahneye çıkan Gündeş, şarkılarıyla olduğu kadar şık görüntüsüyle de beğeni topladı. Saatler 00.00’ı gösterdiğinde sevenleriyle 2020 dileklerini paylaşan Gündeş, önce sağlık diledi: “Önce sağlık olsun, o olursa gerisi gelir.”

22 kilo elbise taşıdı

22 kilo elbise taşıdı 

Muazzez Ersoy, yılbaşı akşamı NG Sapanca Otel’de sahneye çıktı. Ersoy’un yılbaşı kostümü Gülşah Saraçoğlu’nun atölyesinde 2 ayda hazırladı. Swarovski taş kullanılan kostümün ağırlığı 22 kiloydu…

Albüm geliyor

Albüm geliyor 

Sibel Can, yılbaşı gecesi sevenleriyle Kıbrıs’taki Les Ambassadeurs Hotel’de buluştu. Dinleyicilerine albüm müjdesi veren Can, 2020’nin ilk aylarını stüdyoda geçireceğini söyledi.

İzdiham yarattı

İzdiham yarattı 

Özcan Deniz, yılbaşı gecesi Hilton İstanbul Bosphorus’ta sahneye çıktı. Çoğunluğu Arap olan davetliler, ünlü şarkıcı ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Geri sayım sonrası Deniz’e ulaşmak isteyen hayranları için güvenlik etten duvar ördü.

Dünden bugüne

Dünden bugüne 

İrem Derici, yeni yıla Adana Sheraton Grand’ta “merhaba” dedi. Derici, dünden bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan repertuvarı ile Adanalıları coşturdu.

Işıldadı

Işıldadı 

Seda Sayan yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta sahneye çıkan ünlüler arasında yer aldı. Salamis Bay Conti Resort Hotel’de konser veren şarkıcı yaklaşık 2.5 saat sahnede kaldı. Sayan, Tolga Çam imzalı Swaroski taşlarla işli kostümüyle de dikkat çekti.

Her anın kıymetini bilelim

Her anın kıymetini bilelim 

Elexus Hotel’de sahneye çıkan Tarkan, yeni yılı şu sözlerle kutladı: “Her anın kıymetini bilmek, dolu dolu yaşamak ve güzel anılar biriktirmek lazım. Yeni yılınızı kutluyorum, sağlık, barış, aşk ve sevgi diliyorum. Her zaman iyi olun.”

Adana Barbie’si

Adana Barbie’si 

Demet Akalın yılbaşı konserinde kızı Hira’ya sürpriz yaptı. Ünlü şarkıcı, konserde giymek için Hira’nın en sevdiği Barbie bebeğin elbisesinden diktirdi. Akalın, modacı Gülşah Saraçoğlu’nun hazırladığı elbiseyle Adana Jolly Joker’de sahneye çıktı.

İlk kez birlikte kutladılar

İlk kez birlikte kutladılar 

Ferhat Göçer yeni yılı Kıbrıs’ta karşıladı. Ünlü şarkıcı Lord’s Palace Hotel’de sahneye çıktı. Göçer’i sevgilisi Ömür Gedik de yalnız bırakmadı. Konser sonrası soruları yanıtlayan Ferhat Göçer, “Zor bir yıl geçirdik. Allah daha büyüklerini yaşatmasın” dedi. Ömür Gedik’le ilk kez birlikte yılbaşını kutladıklarını da belirten şarkıcı, “Ömür’le 12 yıldır beraberiz. Yılbaşılar hariçti… Bugün ilk kez bir arada kutluyoruz” dedi.

2020 Hadise’si

2020 Hadise’si 

Hadise yılbaşında Kıbrıs’taki Limak Otel’de konser verdi. Amerika’da hazırlattığı Swarovski taşlı kostümüyle sahneye çıkan şarkıcı, “Sağlık, mutluluk, başarı, bereket ve aşk dolu, huzurlu bir yıl diliyorum” diye konuştu.

Eteğimdeki taşları dökeceğim

Eteğimdeki taşları dökeceğim 

Yeni yılı Kıbrıs’ta karşılayan sanatçılardan biri de Ziynet Sali’ydi. Savoy Ottoman Hotel’de sahneye çıkan şarkıcı, “2020 benim yılım olacak. Eteğimdeki tüm taşları dökeceğim” dedi.

Yeni nesil çok alıngan

Yeni nesil çok alıngan 

Yılbaşı gecesi Kıbrıs Chamada Club’da sahneye çıkan Hande Yener, pop müziğe yönelik eleştirileri hakkındaki sorulara, “Üretemiyorlar. Madem üretiyorlar, o zaman neden üzerlerine alınıyorlar? Bu yeni nesil çok alıngan” yanıtını verdi.

Altın yıl

Altın yıl 

Funda Arar yılbaşı gecesi Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Hotel’in sahnesindeydi. Songül Sarpbaş imzalı altın rengi bir elbiseyle sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı, “Herkese altın gibi bir yıl diliyorum” dedi.

Yeni albüm  geliyor

Yeni albüm geliyor 

Mehmet Erdem, yılbaşı gecesi Wyndham Grand Kalamış’ta konser verdi. Yeni yıl için huzur ve mutluluk dileyen ünlü şarkıcı, “Yeni albümümüzle 2020’de sizlerleyiz” diyerek hayranlarına müjde verdi.

Kaynak : http://www.sosyetiq.com/index.php/2020/01/02/yilbasi-sahnesinde-siklik-yarisi/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir