TARKAN, 2 yıllık aranın ardından 6 konserlik Harbiye Açık hava maratonuna başladı.

 İlk konser önceki akşam gerçekleşti. Konser alanı, yağmura rağmen hıncahınç doluydu. Tarkan, kliplerinden görüntülerin yer aldığı özel bir açılış videosunun ardından “Yolla”yı seslendirerek dinamik bir başlangıç yaptı. Geçen yıl baba olan sanatçı, bir ara sevenlerine şöyle seslendi: “Gözlerinizde görüyorum, ‘Babalık nasıl gidiyor?’ diye sorar gibisiniz. Dünyanın en muhteşem duygusu, ötesi yok. Hele annesi de o kadar dünya şekeri ki! Canım o benim. Tabii maşallah demek lazım sonrasında. Çünkü nazara iyice inanır oldum!” Sanatçının toplam 22 şarkı seslendirdiği konseri izleyenler arasında çok sayıda ünlü isim vardı. 

Sosyal medya pop yıldızının repertuvarından çok kıyafetleri ve kilosuyla ilgilendi. Tarkan kimine göre şık ve formdaydı. ‘Beyaz takımın kilolu göstermiş” diyen de vardı.

‘TARKAN GAYET FİT’

Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu ise “İkimiz de tam 2 aydır rejimdeyiz. Birlikte zayıfladık. Tarkan gayet fit” şeklinde konuştu. 5 konser daha verecek olan Tarkan’a bazı seyirciler şarkı aralarında “Mekanın sahibi sensin” diye bağırdı. Polemiğe girmek istemeyen pop yıldızı sadece güldü. Hadise 11 Ağustos’taki Harbiye konserine çıkmadan önce kendisi için “Mekanın sahibi geri geldi” demişti.

Pop müzik dünyası yaklaşık 1.5 aydır “Mekanın gerçek sahibi kim?” tartışması yapıyor.

GECEDEN NOTLAR

■ Tarkan 6 bin kişiye 22 şarkı söyledi.

■ 6 konserden 6 milyon TL kazanacak.

■ Harbiye Açıkhava’ya 80 kişilik ekiple 2 ayda hazırlandı.

■ Konser öncesi ketojenik diyetle 7 kilo verdi.

■ Konserler için modacı Gülnur Güneş 15 takım tasarladı. Tarkan kıyafetlerine 200 bin TL harcadı.

■ 1000 TL’lik protokol biletleri karaborsada 5 bin TL’ye alıcı buldu. Merdivenler bile satıldı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir