Güneşin zararlı ışınlarına karşı maksimum koruma sunan Solait, bu yaz da hassas cildinizin en yakın arkadaşı olacak.

Sağlıklı ve doğal bir bronzluk tercih ediyorsanız bu yıl da Solait ürünlerini plaj çantanızdan çıkaramayacaksınız. Güzellik ve kişisel bakımın vazgeçilmez adresi Watsons’ın sevilen markası Solait, güneş koruyucuları ve güneş sonrası bakım ürünleri ile yaz aylarından beklediğiniz doğal ve bakımlı bronzluğu sunuyor.

Bebeğinizin hassas cildi Solait Baby Lotion GKF50+ ile güvende

Solait Baby Lotion GKF50+, yüksek koruma özelliği ile bebeğinizin hassas cildini güneşin tüm zararlı etkilerinden korumanıza yardımcı oluyor.Bebekler için özel üretilen güneş koruyucusu, cilde zararlı etkileri bilinen UVA ve UVB ışınları ile mücadele etmenize destek oluyor.Radicare ile zenginleştirilmiş suya dayanıklı formülü bebeğinizin cildini korumaya ve nemlendirmeye yardımcı oluyor. Üründen maksimum faydayı sağlayabilmek için güneşe çıkmadan 15 dakika önce bol ve eşit miktarda tüm vücuda uygulanması öneriliyor.

Solait Tan Activating Spray GKF 15 ve GKF 30 ile cildinizi nemlendirirken güneşten koruyun

Solait’in nemlendirici ürünleri arasında yer alan Tan Activating Spray GKF 15 ve Tan Activating Lotion GKF 30 vücudunuzun ihtiyacı olan güneş korumayı sağlarken aynı zamanda deniz suyu ve güneş nedeniyle cildinizin kaybettiği nem geri kazanmasına yardımcı oluyor. Hafif yapıları sayesinde uzun süre etkili bir koruma sunan ürünler losyon ve sprey olmak üzere iki farklı ambalajda GKF 15 ve GKF 30 koruma dereceleriyle kullanıma sunuluyor.

Solait ile yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunun

Solait ürünleri losyon ya da sprey tercihinize göre Solait Clear Spray GKF 50, Solait Clear Spray GKF 30, Solait Sport Clear Spray GKF 30 ve Solait Lotion Mini GKF 50 olmak üzere alternatiflerle sizleri bekliyor. Farklı koruma faktörlerine sahip bu ürünler hafif yapıları sayesinde ağırlık hissi yaratmadan cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı oluyor.

Suya dayanıklı Solait ürünleri hızlı kuruma özelliği sayesinde bulaşmaz ve uzun süre koruma sağlar.

Bu yaz cildiniz Solait ile parlasın

Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda cildinizde parlak bir görünüm istiyorsanız Solait’in Shimmering Oil 20 GKF ve Shimmering After Sun Oil ürünleri benzersiz seçenekler olarak dikkat çekiyor. Shimmering After Sun Oil içeriğindeki aloe vera ile cildinize güneş sonrası bakım yaparak ferahlık hissi sağlıyor.

Solait seyahat boyu koruyucu losyonları ile her an yanınızda

Solait’in kısa seyahatlerde hayat kurtaran güneş koruyucu ürünleri Pouch GKF 50 ve Pouch GKF 30, cildinizin ihtiyacı olan korumayı destekliyor. Pratik ambalajları sayesinde kolay bir uygulama sunan losyonlar aynı zamanda rahatlıkla taşınabiliyor. Hafif ve yağlı olmayan yapıları sayesinde cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korurken aynı zamanda cildinizde ağırlık hissi oluşturmuyor. Suya dayanıklı bu ürünler sayesinde size de tatilin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Kullanım Önerisi: Kullanmadanönce çalkalayınız ve güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayınız. Aralıklarla tekrarlayınız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir